close
متخصص ارتودنسی
Code Center
خانه کشتی سرعین سال آینده تکمیل می شود

جديدترين خبرها


خانه کشتی سرعین سال آینده تکمیل می شود


سرعین – رئیس هیئت کشتی سرعین از تکمیل فاز اول خانه کشتی این شهرستان در سال آینده خبر داد.

به گزارش امروزنآ به نقل از خبرنگار مهر، پرویز موسی زاده شهر جمعه در بازدید مسئولان ورزشی شهرستان سرعین از روند ساخت خانه کشتی این شهرستان گفت: این طرح هم اکنون در مرحله اسکلت بندی بوده و پیش بینی می کنیم با شرایط فعلی و البته توجه بیشتر فاز اول آن در اواسط سال ۹۴ به بهره برداری برسد.

وی این توجهات را بیشتر در زمینه تخصیص اعتبارات برشمرد و یادآور شد: خانه کشتی سرعین در سه طبقه سالن تمرین، پذیرایی و خوابگاه برای ورزشکاران در حال احداث است.

رئیس هیئت کشتی سرعین با بیان اینکه تاکنون برای این پروژه زیربنایی ورزشی ۱۲ میلیارد ریال اختصاص یافته است، متذکر شد: تمام تلاش خود در سال آینده برای ساخت و تکمیل این طرح معطوف کرده ایم تا حداقل به لحاظ امکانات و تجهیزات کشتی سرعین به شرایط مطلوب برسد.

وی با تاکید بر اینکه هم اکنون کشتی گیران این شهرستان با کمترین امکانات و تجهیزات مورد نیاز تمرین می کنند، ادامه داد: با این وجود کشتی سرعین با توجه به سنین پایه و با برخورداری از مربی جوان خود نشان داده آینده درخشانی را در این رشته خواهد داشت.

موسی زاده نمونه این مهم را در مسابقات اخیر تحت عنوان پهلوانان ساوالان یادواره شهدای استان برشمرد و عنوان کرد: شهرستان سرعین در این رقابتها که در سنین نولالغ، نونهال و نوجوان برگزار می شد توانست شایستگی خود را نشان دهد.

وی با اشاره به حضور ۸۵۰ کشتی گیر ددر فالب ۹۰ تیم از ۱۰ شهرستان استان اردبیل بیان داشت: کشتی گیران سرعین توانستند در رده نونهالان و نوبالغ در مقابل کستی گیران برجسته مقامهای خوبی را کسب کنند.

این مسئول با بیان اینکه سرعین با ۲۳ کشتی گیر در سه رده سنی در این رقابتها حاضر شده بود، افزود: با وجود مصدومیت دو کشتی گیر این شهرستان که شانس مدال داشتند، در مجموع سه مقام سومی، یک مقام دومی و چندیم مقام چهارم و پنجم توسط ورزشکاران سرعین کسب شد.


مـا را در تلگـرام دنبال کنید ◄Telegram.Me/Emrouzna


برچسب ها : خانه کشتی, سرعین, پرویز موسی زاده,